На Донеччини відновила вихід наймасовіша газета регіону «Говорит Донбасс»

Журналісти та громадськість Донеччини відновили вихід інформаційного бюлетеню «Говорит Донбасс». Газета орієнтується, в першу чергу, на ту частину населення Донецької області, яка отримує інформацію з традиційних типів медіа – газети, радіо, телебачення.

У газеті зібрано неупереджену інформацію про події на Донбасі, корисні поради та контакти, а до підготовки матеріалів залучені відомі професійні журналісти, письменники та науковці Донеччини.

Інформаційний бюлетень «Говорит Донецк» почав виходити в Донецьку ще у березні 2014 року в рамках роботи Коаліції патріотичних сил Донбасу. Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» спільно з Донецьким прес-клубом стали ініціаторами його створення. Донецьке КВУ взяло на себе пошук ресурсів для випуску газети – це був перший досвід такого масового збору коштів від населення, представників малого та середнього бізнесу міста. Фактично, під час трагічних подій на Донбасі навесні 2014 року газета стала наймасовішим виданням Донецька з потужною мережею розповсюджувачів-волонтерів. На жаль, через те, що більша частина активного населення змушена була виїхати з міста, випуск газети на певний час припинився.

«Зараз громадськість Донеччини перезапускає випуск газети з трохи видозміненою назвою «Говорит Донбасс» для поширення її на території всієї Донецької області, що підконтрольна українській владі. Вже вийшов друком перший відновлений, а загалом дванадцятий номер газети. Тираж випуску становить 50 тисяч, проте з наступними номерами планується його збільшення. Кошти на кілька перших номерів виділив Міжнародний фонд «Відродження» та Development Transformations та надалі ми плануємо знову проводити широку кампанію зі збору коштів. Для людей, які втратили свої будинки, роботу, звичне життя, а часто ще й засоби до існування, зараз дуже важливо мати орієнтири, розуміти, що можна і варто робити в цій ситуації, а найголовніше – не втрачати надії. Допомагати іншим коли сам перебуваєш у скрутному становищі – риса достойної людини, професіонала, патріота. Тому команда газети висловлює величезну подяку тим, хто підтримує нас морально і фінансово», - зазначив Виконавчий директор Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко.

Запрошуємо органи місцевої влади, регіональні громадські організації, партійних активістів та просто небайдужих громадян долучатися до поширення газети!

Переглянути газету також можна за посиланням: http://issuu.com/doncvu/docs/govorit_donbass_12 

Долучитись до поширення газети та допомогти у розвитку вільного інформаційного середовища Донбасу можна взявши необхідну кількість випусків в офісі Донецького КВУ в Краматорську за адресою: вул. Соціалістична, 45, офіс 308, готель «Краматорськ». Телефон: 096 885 98 31. Розглядаються можливості централізованого надсилання поштою частини тиражу для поширення в різні міста Донецької області (підконтрольні українській владі). 

Надати фінансову допомогу для випусків газети «Говорит Донбасс» можна за реквізитами:

Отримувач: Донецька обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».

Р/р: 26001000098524 у ПАТ «Укрсоцбанк».

МФО банку: 300023.

ЄДРПОУ: 25337700.

Призначення платежу: добровільне пожертвування, без ПДВ