Новини

26 Травень, 2016 - 17:07 У Києві презентували Інформаційну карту Донецької області (ФОТО)

Сьогодні, 26 травня, експерти аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» презентували інтерактивний онлайн-ресурс «Інформаційна карта Донецької області». Цей інструмент містить дані про медіа на підконтрольній та непідконтрольній території регіону.

24 Травень, 2016 - 12:00 У Києві вперше презентують інформаційну карту Донецької області

Аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас» вперше презентує інформаційну карту Донецької області. Це відбудеться під час прес-конференції у Києві 26 травня.

Інтерактивний інтернет-ресурс «Інформаційна карта Донецької області» містить:

20 Травень, 2016 - 14:52 На Донеччині обговорили план заходів для розвитку громадянського суспільства в регіоні (ФОТО)

Сьогодні в Краматорську відбулось засідання Координаційної ради зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області. Експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України» долучились до заходу та надали пропозиції до Регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області у 2016 році.

12 Травень, 2016 - 09:18 Мешканці Миколаївки створюють Стратегію розвитку своєї громади (ФОТО)

Мешканці міста Миколаївка Слов’янського району Донецької області спільно з місцевою владою зібрали робочу групу, яка створює Стратегію розвитку для об’єднаної громади. Активісти вирішили власноруч розвивати своє місто, ремонтувати інфраструктуру, ініціювати культурні зміни і все це – на кошти, залучені від інвесторів.

10 Травень, 2016 - 14:10 На Донеччині ЗНО-2016 розпочалось спокійно та без кричущих порушень

Під час зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у Донецькій області громадські спостерігачі не зафіксували порушень. Про це повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації «Комітет виборців України», які відстежують перебіг ЗНО у Донецькій області в рамках всеукраїнської кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА.

10 Травень, 2016 - 09:00 Запрошуємо громадських активістів на баркемп «Життя на межі миру»

Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України», Донецька обласна організація «Комітет виборців України» та ВОМГО «Наше Поділля» пропонують лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей зібратися

Сторінки