Новини

28 Вересень, 2016 - 14:15 У Краматорську відбудеться публічне підписання угоди про співпрацю в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу»

Громадські організації Донеччини та Луганщини публічно підпишуть угоду про співпрацю в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу». 

23 Вересень, 2016 - 13:54 У Краматорську розповіли, кому роздадуть гроші на проекти (ФОТО)

Громадські організації та ініціативні групи громадян Донецької та Луганської областей можуть позмагатися за гранти на втілення у своїх громадах суспільно важливих проектів. Про це розповіли сьогодні, 23 вересня, на прес-конференції з нагоди презентації другого конкурсу малих грантів «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Краматорську.

22 Вересень, 2016 - 13:43 Активістів запрошують на навчання з прав людини та гендерної рівності до Харкова

Запрошуємо громадських активістів Харківщини та довколишніх областей на дводенний тренінг «Права людини та гендерна рівність». Захід відбудеться 10-11 жовтня у Харкові.

21 Вересень, 2016 - 10:03 Громадські активісти Донеччини та Луганщини можуть отримати до 130 тисяч гривень на проекти для громади

Розпочався прийом заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини.

20 Вересень, 2016 - 16:57 Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать проектному менеджменту

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Від ідеї до впровадження змін». Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

20 Вересень, 2016 - 11:31 Другий конкурс малих грантів «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні»

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» при підтримці Європейського Союзу оголошує Другий Конкурс в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Донецькій та Луганській областях (за виключенням територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноважен

Сторінки