Новини

17 Лютий, 2017 - 15:28 Експерти об’єднуються довкола ініціативи врегулювання голосування не за місцем реєстрації

Можливість голосувати не за місцем реєстрації повинні мати усі мобільні групи населення, як внутрішньо переміщені особи чи трудові мігранти, так і особи, які вибули з місця реєстрації. Саме тому представники неурядових організацій спільно з народними депутатами розробляють законодавчу ініціативу для реалізації виборчого права кожного громадянина незалежно від його місця проживання.

13 Лютий, 2017 - 13:00 Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать працювати з волонтерами та цільовими групами

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Робота з волонтерами та цільовими групами».

30 Січень, 2017 - 14:01 Запрошуємо громадських активістів навчитися враховувати права людини в діяльності організації

Хочете більше знати про підхід, заснований на правах людини? Реєструйтеся для участі у тренінгу для громадських активістів, представниць та представників організацій громадянського суспільства.

23 Січень, 2017 - 15:23 Презентація коміксів про сучасних українських супергероїв «Охоронці країни»

24 січня об 11:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» (м. Київ,  вул. Б. Хмельницького, 8/16, Зала 2 ) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація коміксів про сучасних українських супергероїв «Охоронці країни»

Організатор – аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас». Прес-конференція проходитиме за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

20 Січень, 2017 - 15:53 Як зробити територіальні громади спроможними? Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України

Фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева та Громадські ініціативи України запрошують до розмови про те, як зробити територіальні громади спроможними. Під час заходу буде презентовано збірку успішних практик місцевих громад Польщі та України «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України».

19 Січень, 2017 - 13:33 На Донеччині та Луганщині 9 переможців другого конкурсу малих грантів втілюватимуть соціальні проекти

У січні 2017 року були визначені 9 переможців другого конкурсу малих грантів серед місцевих громадських активістів Донеччини та Луганщини. Кожна громадська організація-переможець отримає гроші для реалізації соціального проекту.

Сторінки