Новини

18 жовтня, 2016 - 14:30 Активістів запрошують на навчання з прав людини та гендерної рівності до Одеси

Запрошуємо громадських активістів Одещини та довколишніх областей на дводенний тренінг-семінар «Права людини та гендерна рівність», який відбудеться 3-4 листопада в Одесі.

12 жовтня, 2016 - 14:37 Харківські громадські активісти дізнались, як захистити права переселенців (ФОТО)

10-11 жовтня у Харкові пройшов тренінг «Права людини та гендерна рівність». У ньому взяли участь 18 представників громадських організацій Харківщини, які працюють з переселенцями.

8 жовтня, 2016 - 18:20 Активістів запрошують на навчання з прав людини та гендерної рівності до Львова

Запрошуємо громадських активістів Львова та Львівської області на дводенний тренінг «Права людини та гендерна рівність», який відбудеться 29-30 жовтня у Львові.

7 жовтня, 2016 - 18:06 Громадських активістів Донеччини та Луганщини запрошують на тренінг з проектного менеджменту в Маріуполі

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Від ідеї до впровадження змін». Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

7 жовтня, 2016 - 16:42 Запрошуємо на вебінар щодо перспектив та можливостей розвитку громадянського суспільства в регіонах

Для громадських активістів та представників місцевого самоврядування Донеччини відбудеться вебінар «Стратегія розвитку громадянського суспільства: перспективи та вікна можливостей». Та, оскільки процес створення регіональних цільових програм розвитку громадянського суспільства відбувається по всій Україні, інформація може бути цікава й активістам з інших регіонів.

6 жовтня, 2016 - 17:13 Запрошуємо на онлайн-консультацію з написання заявки на конкурс малих грантів

Триває прийом заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини. Проте, кожна організація може подати лише одну проектну пропозицію. Щоб допомогти громадським активістам якісніше підготувати свої заявки для подачі Донецька обласна організація «Комітет виборців України» проводить онлайн-консультацію.

Сторінки