Чим відзначилася виборча кампанія на Донеччині у вересні?

 

Протягом вересня підготовка до парламентських виборів у Донецькій області розгорнулася ще активніше. Вже встановлені перші відеокамери на дільницях, які призначені для фіксації процесу голосування. Наближення виборів також вплинуло на деякі тенденції протікання виборчої кампанії. Наприклад, у порівнянні з попереднім місяцем, помітно збільшився розмах участі посадових осіб органів влади в агітаційній кампанії однієї з партій. Хто став найбільшим порушником виборчого законодавства на Донеччині у вересні? Які порушення  можна назвати «класичними» та «специфічними» для регіону? Які наслідки це матиме для подальшого протікання передвиборчої кампанії? Відповіді на ці та інші питання Ви зможете дізнатися на прес-конференції «Чим відзначилася виборча кампанія на Донеччині у вересні?», яка відбудеться 9 жовтня о 14:00 за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4, конференц-зала готелю «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ»).

Про найбільші проблеми та порушників розкажуть:

- Сергій Ткаченко, голова Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»;

- Олександр Клюжев, координатор громадського спостереження за виборами народних депутатів України у Донецькій області, яке здійснюється ДОО ВГО «Комітет виборців України» в межах загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА;

- Олег Гришин, громадський спостерігач за виборами народних депутатів України у Донецькій області в межах загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА, експерт ДОО ВГО «Комітет виборців України».

Також на заході будуть презентовані освітні вебінари для громадян з питань виборчого законодавства. Ці навчання проводить ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців».

Прес-конференцію організовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА в рамках національної кампанії спостереження за парламентськими виборами в 2012 році.

Захід відбудеться 9 жовтня з 14:00 до 15:00 за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4, конференц-зала готелю «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ»).

Із додатковими питаннями звертайтеся за телефоном +380662701713 або електронною поштою doo.cvu@gmail.com

Довідково:

Громадське спостереження ДОО ВГО КВУ та ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.

 

Теги: