Пілотний експеримент у системі охорони здоров’я Донецької області: проміжні результати та роль громадськості

Запрошуємо Вас 26 червня (вівторок) взяти участь у круглому столі на тему «Пілотний експеримент у системі охорони здоров’я Донецької області: проміжні результати та роль громадськості». Під час заходу будуть обговорюватись проміжні результати впровадження цього експерименту у Донецькій області. За підсумками зустрічі центральним та місцевим органам влади будуть підготовлені та надіслані рекомендації щодо удосконалення заходів пілотного експерименту в системі охорони здоров’я.

Питання до обговорення:

1.    Проміжні результати пілотного експерименту в системі охорони здоров’я Донецької області.  Перспективи подальшого реформування медичної сфери.

2.    Стан забезпечення участі громадськості та різних цільових груп у процесі впровадження  заходів пілотного експерименту.

3.    Проблеми інформаційного висвітлення  заходів пілотного експерименту в системі охорони здоров’я Донецької області;

4.    Рекомендації громадськості,  медичної спільноти, органів місцевого самоврядування щодо удосконалення заходів пілотного експерименту в системі охорони здоров’я Донецької області.

До участі у круглому столі запрошені державні службовці та посадові особи місцевих органів влади, медичні працівники, представники наукових установ та громадських організації, журналісти.

Круглий стіл в Донецьку відбудеться 26 червня (вівторок) в готелі «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ») (бул.Пушкіна, 4) з 12:30 до 16:00. Реєстрація учасників з 12:00.Просимо підтвердити свою участь до 15.00 22 червня 2012 року за телефоном 0957665277 або електронною поштою  doo.cvu@gmail.com  Контактна особа: Анастасія Прокопенко.

 

 


Довідка:


ДОО ВГО "Комітет виборців України" за підтримки МФ "Відродження"  впроваджує  ініціативу «Залучення громадського та експертного потенціалу регіону до процесу  реформування  системи охорони здоров’я Донецької області». Метою ініціативи є підвищення рівня залучення місцевих громад та широкої громадськості до процесу впровадження пілотного експерименту в системі охорони здоров’я Донецькою області.