Тенденції першого місяця виборчої кампанії на Донеччині

 

За місяць після офіційного старту передвиборчих перегонів мережа громадських спостерігачів зафіксувала в Україні немалу кількість різноманітних порушень. Негативний рейтинг очолює адміністративний ресурс як форма незаконної участі та впливу посадових осіб на виборчий процес. З невеликим відривом друге місце займає підкуп виборців, далі – перешкоджання діяльності партій та кандидатів, порушення порядку проведення агітації тощо. Донецька область так само «лідирує» у використанні адміністративного ресурсу. Хто найбільший порушник виборчого законодавства на Донеччині? Які порущення  можна назвати “класичними” та “специфічними” для регіону? Які наслідки це матиме для подальшого протікання передвиборчої кампанії? Відповіді на ці та інші питання Ви зможете дізнатися на прес-конференції «Тенденції першого місяця виборчої кампанії на Донеччині», яка відбудеться 11 вересня о 14:00 за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4, конференц-зала №3 готелю «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ»).

Про найбільші проблеми та порушників рокажуть:

? Сергій Ткаченко, голова Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»;

? Олександр Клюжев, координатор громадського спостереження за виборами народних депутатів України у Донецькій області, яке здійснюється ДОО ВГО «Комітет виборців України» в межах загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

 

Прес-конференцію організовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА в рамках національної кампанії спостереження за парламентськими виборами в 2012 році. 

Захід відбудеться 11 вересня з 14:00 до 15:00 за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4, конференц-зала №3 готелю «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ»).

Із додатковими питаннями звертайтеся за телефоном +380957665277 або електронною поштою: doo.cvu@gmail.com  

 

Теги: