Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» (15-16 липня Запоріжжя, 20-21 липня Харків)

Оголошується набір на дводенні тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади», які відбудуться 15-16 липня у Запоріжжі, й 20-21 липня у Харкові.

Запрошуються громадські активісти, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у містах Запоріжжя й Харків, а також – в межах цих областей.

Мета тренінгу: посилити спроможності регіональних громадських організацій будувати ефективну роботу з органами влади, адвокатувати зміни щодо захисту прав ВПО. Крім цього під час тренінгів учасники дізнаються, як проводити ефективну адвокаційну кампанію, отримають знання про основні аспекти співпраці з органами влади та з міжнародними організаціями, які працюють в Україні в сфері захисту прав ВПО.

Тренери: Тетяна Дурнєва, виконавчий директор ГО "Громадський Холдинг «Група впливу»; Олександра Романцова, консультант з розвитку, Центр громадянських свобод.

Для участі у тренінгу для організацій Запоріжжя та Запорізької області (15-16 липня) необхідно заповнити анкету тут або пройдіть за посиланням: http://bit.ly/2sYhwuM до 6 липня 2017р.

Для участі у тренінгу для організацій Харкова та Харківської області (20-21 липня) необхідно заповнити анкету тут або пройдіть за посиланням: http://bit.ly/2t1XoIN до 11 липня 2017р.

Учасники тренінгу, які пройдуть відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 8 липня (Запоріжжя) та 13 липня (Харків). Про місце проведення тренінгу ми повідомимо відібраним учасникам додатково.

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка.

Тренінги відбудуться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який реалізовує ГО «Група впливу» у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого України з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН.