Результати моніторингу точок продажу тютюнових виробів

22 жовтня о 12:00 в Донецьку в конференц-залі готелю «Шахтар Плаза» (пр-т Тітова,15, «Рубіновий» зал) відбудеться презентація результатів моніторингу точок продажу тютюнових виробів.

Впродовж місяця активісти проекту «Донецьк без тютюнового диму» перевірили 55 місць продажу сигарет на предмет дотримання Закону України №3778 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів».

Згідно зі змінами в законах «Про рекламу» та «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення», з 16 вересня 2012 року в Україні діє повна заборона на рекламу сигарет, а також спонсорство і стимулювання продажів тютюнових виробів. За порушення закону передбачаються фінансові санкції для суб'єктів господарювання - від 30 до 50 тисяч гривень за кожен факт реклами на окремому рекламному носії.

Про те, як в Донецьку виконується заборона на рекламу сигарет, і що ще цікавого помітили волонтери під час моніторингу тютюнових кіосків та магазинів, розкажуть представники проекту «Донецьк без тютюнового диму» Тетяна Дурнєва та Надія Пашкова.

 

Контактна особа для акредитації:

Світлана Бурлакова, тел.066 0111 077, e-mail: smokefreedonetsk@gmail.com 

 

Довідка. З січня 2011 року Донецька обласна організація «Комітет виборців України» реалізує проект «Донецьк без тютюнового диму». Мета проекту - 100% вільні від тютюнового диму громадські місця м.Донецька.

Теги: