У Донецьку представлять індекс публічності місцевої влади

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» та Громадянська мережа ОПОРА презентують результати Всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

Захід відбудеться 1 жовтня о 12  годині у готелі Park Inn (м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4).

Протягом останніх чотирьох місяців представники Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності Донецької міської ради, а саме – трьох основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, виконавчих органів та депутатів. Аналітики мережі опрацьовували відповіді на запити, контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань ради, а також безпосередньоспостерігали за роботою муніципалітету. Загалом «публічність» вимірювалася на основі 200 показників, які пізніше узагальнювалися відповідно до спеціально розробленої методології.

Крім того, зважаючи на всеукраїнський масштаб вимірювання, було складено рейтинг міст (обласних центрів), де проводилися заміри щодо рівня відкритості й прозоростіфункціонування органів місцевого самоврядування. Результати дослідження дозволили оцінити і порівняти вцілому публічність муніципалітетів, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

Тож, під час заходу можна буде дізнатись, яка рада найпублічніша в Україні – донецька,  львівська, івано-франківська чи може одеська? Про це розкажуть:

- Сергій Ткаченко, Голова Правління ДОО ВГО «Комітет виборців України»;

- Олександр Клюжев, керівник аналітичних програм ДОО ВГО «Комітет виборців»;

До участі в заході запрошені представники Донецької міської ради.

Акредитація преси на захід відбувається у менеджера ДОО ВГО «Комітет виборців України»  Катерини Мавроді-Місюри за телефоном 050-368-60-74 або електронною поштою doo.cvu@gmail.com