Анонси

16 октября, 2013 (All day) Україна, яку ми не знаємо

Запрошує вас на публічну лекцію: "Україна, яку ми не знаємо: нотатки для розуміння України сьогоднішньої та створення України майбутньої"

1 октября, 2013 - 19:00 У Донецьку представлять індекс публічності місцевої влади

Аналітики мережі опрацьовували відповіді на запити, контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань ради, а також безпосередньоспостерігали за роботою муніципалітету. Загалом «публічність» вимірювалася на основі 200 показників, які пізніше узагальнювалися відповідно до спеціально розробленої методології.

3 июня, 2013 (All day) Круглий стіл «Нова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області: виклики і загрози»

У понеділок 3 червня відбудеться круглий стіл «Нова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області: виклики і загрози». Він буде присвячений обговоренню перспектив розвитку громадянського суспільства в Донецькій області та зокрема проблем, що виникли навколо розробки та прийняття обласною владою «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області».

31 мая, 2013 (All day) Вместо рекламы смерти – социальная антитабачная реклама

Приглашаем вас на пресс-конференцию, посвященную награждению победителей конкурса социальной рекламы «Донецк без табачного дыма», которая состоится 31 мая в 11:00 в гостинице ПаркИнн (бул. Пушкина, 4).

30 мая, 2013 (All day) Пиво – дороже, лечение – доступней!

Приглашаем вас 30 мая (в четверг) в 13:30 принять участие в пресс-конференции, посвященной старту антиалкогольной кампании в поддержку законопроектов №№2875, 2876, 2880 (о повышении акцизов на пиво).

18 февраля, 2013 (All day) Презентация результатов мониторинга исполнения Закона о запрете курения в кафе, барах и ресторанах Донецка

18 февраля 2013 года в 12:00 в конференц-зале отеля «Виктория» (пр.Мира, 14а, 2-й этаж) состоится презентация результатов мониторинга исполнения Закона о запрете курения в кафе, барах и ресторанах г.Донецка.

16 января, 2013 - 15:00 Круглий стіл «Вивчення думки громадян як форма громадського контролю за якістю функціонування суду»

Інститут прикладних гуманітарних досліджень та Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» запрошує Вас взяти участь у регіональному круглому столі «Вивчення думки громадян як форма громадського контролю за якістю функціонування суду».

Страницы