Проекти

Щороку аналітики різних громадських організацій проводять дослідження Індексу демократичного розвитку областей України. Для проведення дослідження та аналізу результатів по Донецькій області залучаються аналітики наших громадських організацій.

ГО «Точка доступу» надає можливості для розвитку менш досвідченим неурядовим організаціям Донеччини та Луганщини. Стаючи буквально точкою доступу, як до ресурсів, так і знань.

У 2007 році громадські організації та ініціативні групи громадян Донецької області взяли участь у конкурсі міні-грантів у межах проекту "Через розвиток організації - до розвитку суспільства!"

Проект спрямований на підвищення ефективності участі громадян у вирішенні конкретних проблем громад і сприяння більшій відкритості, прозорості, публічності та відповідальності органів місцевого самоврядування 28 міст обласного підпорядкування Донецької області шляхом запровадження (покращення) механізмів та процедур участі громадян у процесі вирішення питань місцевого значення.

Молодь становить окрему частину ринку праці і розвивається не так як увесь ринок. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого, молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентноспроможною на ринку праці. Тому безробіття молоді (за статистикою, - це громадяни у віці від 16 до 30 років) є однією з найгостріших соціально-економічних проблем України.