Наші публікації

22.3.2017

Даний законопроект був розроблений експертами ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», ГО «Громадський холдинг «Група впливу», Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), народними депутатами України, із залученням представників громадських організацій «Донбас СОС», «Центр інформації про права людини», «Крим СОС», благодійних організацій «Благодійний Фонд «Право на захист» та «Благодійний фонд «Восток-COC». До обговорення проекту Закону долучалися члени міжвідомчої Робочої групи з удосконалення законодавства у сфері прав людини внутрішньо переміщених осіб при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (включаючи представників Агентства ООН у справах біженців та Ради Європи).

21.3.2017

У 2016 році Донецька область посіла 14 місце серед усіх регіонів Україні в Індексі демократичного розвитку. Найвище експертами був оцінений стан реалізації  захисту прав, зокрема – стан правосуддя та соціально-економічний стан, що є результатом роботи окремих міжнародних організацій, правозахисних об'єднань, які діють в регіоні. Найнижчу оцінку отримали стан розвитку ЗМІ, децентралізація та діяльність органів місцевого самоврядування. 

Публікацію аналітичного матеріалу по Донецькій області підготували аналітики Громадської організації «Громадський холдинг «Група Впливу» (колишній Донецький «Комітет виборців України») Роман Кисленко та Єлизавета Рехтман. Методологія дослідження базувалась як на опитуванні експертів регіону, так і на обробці відкритих джерел. Шляхом анкетування були опитані 45 експертів регіону з різних сфер діяльності – від бізнесменів та громадських діячів до журналістів та представників влади.

Повна версія результатів дослідження:

24.2.2017

Пропонуємо вашій увазі результати фокус-групових дискусій щодо політичних прав внутрішньо переміщених осіб з Криму та Донбасу. Цей зріз настроїв вимушених переселенців дає відповіді на безліч запитань щодо мотивів оформлення довідки ВПО, ризики та перешкоди в процесі зміни місця реєстрації, проблеми в адаптації в нових територіальних громадах та інших. Дослідження проводилося Соціологічною лабораторією УКУ на замовлення Громадського холдингу «Група Впливу» в рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні».

Цей документ створений громадською організацією «Громадський холдинг «Група Впливу» у рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та Посольством Великої Британії в Українї. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди Посольства Великої Британії в Україні, уряду Великої Британії, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади або уряду Канади.

22.6.2012

Кожна влада воліє бути ефективною. Прикладає зусилля та намагання вирішувати проблеми своєї країни, регіонів, міст, селищ будь-якої складності в найкоротші терміни. Хоче здобувати за це визнання, повагу та довіру населення. Насамперед, це стосується й української влади, бо всі мають бажання бути краще. Але як оцінити рівень ефективності дій влади? В чому саме полягає її успіх? Величезну кількість розроблених методик взагалі важко застосувати до аналізу цієї проблеми. Нажаль, питання так і залишаються без відповідей.

08.5.2012

Видання публікації здійснено в рамках проекту «Громадськість та місцева влада – ефективні механізми співпраці», який реалізувався за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні (програма «Матра») та інформаційної підтримки Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій Донецької облдержадміністрації.

15.3.2012

Данная публикация осуществляется в рамках проекта «Безопасный город», который реализовывает Донецкая областная организация «Комитет избирателей Украины» и Союз общественных организаций «Фундация локальных инициатив Донетчины» при поддержке Сообщества общественных организаций Донецкой области.

15.3.2012

Данная публикация осуществляется в рамках проекта «Донецк без табачного дыма», который реализовывает Донецкая областная организация Всеукраинской общественной организации «Комитет избирателей Украины» при поддержке «Кампании за будущее без курения» (Campaign for Tobacco-Free Kid’s). Выражаем благодарность Коалиции «За свободную от табачного дыма Украину» за помощь в подготовке материалов. Издание будет полезно активным гражданам и окажет практическую и методическую помощь при защите права на воздух, свободный от табачного дыма.

15.3.2012

Спілкування – специфічна форма взаємодії людини з іншими людьми як членами суспільства, в спілкуванні реалізуються соціальні відносини людей.Структура спілкування – три взаємозв'язані сторони:•    комунікативна (обмін інформацією) •    інтерактивна (організація взаємодії) •    перцептивна (процес сприйняття один одного)У процедурі спілкування виділяють наступні етапи:1.    Потреба в спілкуванні (необхідно повідомити або дізнатися інформацію, вплинути на співбесідника і тому подібне) спонукає людину вступити в контакт з іншими людьми.2.    Орієнтування в цілях спілкування, в ситуації спілкування.3.    Орієнтування в особі співбесідника.4.    Планування змісту свого спілкування, людина уявляє собі (зазвичай несвідомо), що саме скаже.5.    Несвідомо (іноді свідомо) людина вибирає конкретні засоби, мовні фрази, як поводитися.6.    Сприйняття і оцінка у відповідь реакції співбесідника, контроль ефективності спілкування на основі встановлення зворотного зв'язку.7.    Коректування напряму, стилю, методів спілкування.Комунікація – процес двостороннього обміну інформацією, ведучою до взаємного розуміння.Комунікація – в перекладі з латині позначає «загальне, таке, що розділяється зі всіма».Якщо не досягається взаєморозуміння, то комунікація не відбулася. Щоб переконатися в успіху комунікації, необхідно мати зворотний зв'язок про те, як люди вас зрозуміли, як вони сприймають вас, як відносяться до проблеми.