У Донецьку відбудеться парад наречених

26.05.2013 (Весь день)

У Донецьку, 26 травня Всеукраїнська Молодіжна громадська організація проведе «Парад наречених R-5».

 

Про це повідомляє прес-служба Донецького міського голови.

Масштабний проект «Парад наречених - Україна» славиться не тільки красою всіх учасниць заходу, а й залученням уваги городян до таких цінностей як шлюб, материнство і сімейне щастя.

Свято кохання і краси відбудеться за підтримки Донецької міської ради та управління у справах сім'ї та молоді. Донецький парад прикрасять близько 100 дівчат. Чарівні наречені будуть представляти весілля в стилі таких країн як Україна, Англія, Індія, Іспанія, Італія, Франція. Городяни зможуть побачити прекрасних наречених в Амфітеатрі (бул. Пушкіна), де відбудеться збір моделей та учасників конкурсного дефіле. Після цього дівчата попрямують до площі, а потім до пам'ятника Тараса Шевченка, де відбудеться відкриття «Параду наречених R-5».

П'ятий Парад наречених не відступає від традицій і порадує учасниць і городян достатком конкурсів і номінацій. Особливим заходом стане виїзна церемонія з справжнім нареченим і справжньою нареченою. По закінченню офіційної частини відбудеться поїздка по місту та фотозйомка, після чого учасниці роз'їдуться по ресторанах. Завершить вечір нагородження наречених і грандіозний феєрверк.

На цей раз парад наречених-2013 проходить під девізом свободи від тютюну. Адже цього року набули чинності комплекс заходів по захисту населення від негативного впливу тютюну на здоров’я населення: на пачках з'явилися попереджувальні картинки, повністю зникла реклама тютюнових виробів і набула чинності заборона куріння в громадських місцях. Таким чином чарівні дівчата хочуть повідомити жителям і гостям міста про ці позитивні зміни, які не тільки зменшать рівень неінфекційних захворювань та смертей, а й покращать здоров’я всієї нації.