8 червня відбудеться тренінг "Політики та процедури в діяльності НУО" перенесено на червень

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг  «Політики та процедури в діяльності НУО».

 

Якщо Ви прагнете працювати ефективно, якщо ви налаштовані на сталий розвиток своєї НУО, то потрібно приділяти увагу організаційному  розвитку, розробці та впровадженню політик, закріпленню процедур діяльності. Наявність відповідних документів сприяє тому, що уся команда громадської організації розуміє пріоритети в роботі, дотримується прийнятих політик, використовує процедури та скеровує свої зусилля задля досягнення спільної мети.

Якщо ви прагнете стабільності в своїй роботі, незалежно від того, змінюється ваш колектив чи ні – вам потрібно працювати над документами, що будуть регламентувати роботу НУО. Нормально, коли до складу НУО приходять нові співробітники. Але, коли організація має усі прописані правила роботи, це допомагає адаптації новачків та значно полегшує життя усій команді. Запрошуємо вас 21 травня (неділя) на одноденний тренінг, в ході якого в цікавій та інтерактивній формі розберемось в чому різниця між політиками та процедурами, сплануємо які саме правила життя потрібно закріпити в документах вашої організації, отримаєте практичні поради щодо розробки власних політик та процедур.

 

Захід відбудеться 8 червня у Краматорську. Місце тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

 

 

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://goo.gl/01nSYn  

 

Організатори забезпечують учасників харчуванням та роздатковими матеріалами, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) за наявності квитка до міста, в якому буде проведено тренінг та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

***

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.