«Адвокація та співпраця з органами влади»

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» оголошує конкурс на участь у тренінгу «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Черкасах 2-3 жовтня 2017 р. 

 

Запрошуються представники НУО та активісти з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Полтавської областей, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переселених осіб (ВПО) та інших груп громадян, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Дедлайн для заявок - 21 вересня 2017 р.

 

Учасники тренінгу отримають знання:

- про основні етапи адвокаційної кампанії;

- про те, як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективною й ви досягли поставленої мети;

- про канали комунікації й ключові меседжі, які при цьому потрібно застосовувати під час спілкування з органами влади;

- про приклади успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Мета тренінгу: посилити спроможності регіональних громадських організацій будувати ефективну роботу з органами влади, адвокатувати зміни щодо захисту прав вразливих груп громадян.

 

Тренер: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «ГРУПА ВПЛИВУ», експертка з питань внутрішньо переміщених осіб.

 

Також учасники тренінгу зможуть попрактикуватися й перевірити свої нові навички й знання під час спеціальних завдань. Це допоможе їм у майбутній роботі.

 

Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/HQQ2cP до 21 вересня 2017 р. включно. Відібрані учасники отримають підтвердження про їхню участь не пізніше 24 вересня. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення тренінгу та ін.

 

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, а також компенсують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт або купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та завчасно підготовленої копії квитка у зворотній бік (за умови обов’язкової участі у мінімум 90% заходів програми тренінгу).

 

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.