Донецьке КВУ, ОПОРА та Громадське ТБ Донбасу організовують прес-центр в Маріуполі в день виборів

У Маріуполі до дня виборів відкриється громадський прес-центр Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА. Трансляція засідань центру відбуватиметься у прямому ефірі Громадського ТБ Донбасу. У прес-центрі представники ЗМІ та міжнародні спостерігачі зможуть отримати оперативну, неупереджену, професійну та достовірну інформацію про перебіг виборчого процесу. Між включеннями усі представники ЗМІ матимуть можливість використовувати майданчик прес-центру для роботи.

Прес-центр працюватиме у неділю, 29 листопада, з 8:00 впродовж усього дня, за адресою: м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 13, готель «Спартак», спорт веранда.

11:00 - Інформація про відкриття виборчих дільниць та початок голосування. До участі у прес-конференції запрошені представник регіональної влади щодо питань організаційного забезпечення роботи комісій та голови територіальних виборчих комісій;

15:00 - Інформація про хід голосування та можливі зафіксовані порушення на виборчих дільницях Маріуполя та Красноармійська; 

18:00 - Інформація про кількість та характер зафіксованих порушень виборчого законодавства станом на цю годину та в цілому протягом дня голосування. До участі у прес-конференції запрошені представники Головного управління міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області;

20:00 - Характеристика виборчого процесу та дня голосування від учасників виборчого процесу. До участі у прес-конференції запрошуються кандидати в депутати, керівники виборчих штабів та представники політичних партій з аналізом процесу голосування.

Організатори прес-центру планують здійснювати регулярні інформаційні розсилки прес-релізів та новин. Підписатись на інформаційну розсилку можна написавши листа на адресу: doo.cvu@gmail.com або заповнивши онлайн форму за посиланням: http://bit.ly/cvu_subscribe. Також оперативна інформація буде публікуватись на офіційному сайті ДОО ВГО КВУ cvu.dn.ua та сторінках в Facebook facebook.com/cvu.dn.ua та Twitter (@cvu_donetsk).

 

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» також закликає кандидатів від всіх політичних сил та виборців Маріуполя повідомляти про порушення виборчого законодавства під час голосування та підрахунку голосів виборців за телефоном: +38 050 368 60 74.

 

Тим часом, інформація з Красноармійська також надходитиме до прес-центру. Плануються включення та інформаційні розсилки. Також журналісти можуть звертатись за коментарями безпосередньо до довготермінового спостерігача Донецької обласної організації «Комітет виборців України», який працює в рамках всеукраїнської кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА, в Красноармійську Валерія Кочуєва за телефоном: +38 066 009 94 81. 

 

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.