Донецьке КВУ та ОПОРА підіб’ють підсумки дня голосування та ночі підрахунку голосів

30 листопада (у понеділок) після проведення дня голосування та ночі підрахунку голосів громадські спостерігачі Донецької обласної організації «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про перебіг дня голосування та підрахунку голосів на виборах депутатів міських рад, міських голів Маріуполя та Красноармійська.  

Експерти проінформують про порушення виборчого законодавства та інциденти на виборчих дільницях, проаналізують діяльність органів та установ, відповідальних за організацію виборів під час процесу голосування, підрахунку голосів та обробки інформації. Також буде оприлюднено дані паралельного підрахунку голосів на виборах у Красноармійську, яке здійснювали громадські спостерігачі на кожній виборчій дільниці.

У прес-конференції візьмуть участь:

- виконавчий директор Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко;

- керівник виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Захід відбудеться 30 листопада об 11:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 79, готель «Reikartz», конференц зала. Попередня реєстрація відбувається за електронною поштою doo.cvu@gmail.com з поміткою в темі листа «Прес-конференція_30 листопада». Додаткова інформація за телефоном +38 066 270 17 13 (Катерина Жемчужникова).

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, суб'єктів виборчого долучитись до обговорення.

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.