Донецьке КВУ та ОПОРА презентують систему громадського спостереження в Маріуполі та Красноармійську

27 листопада (у п’ятницю) напередодні місцевих виборів у Маріуполі громадські спостерігачі розкажуть про те, як проводитимуть спостереження за виборами. Ініціатором проведення заходу виступила Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України», яка проводить громадське спостереження за місцевими виборами в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Виконавчий директор Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко підніме для обговорення такі питання:

- порушення виборчого законодавства, які зафіксували громадські спостерігачі напередодні виборів у Маріуполі та Красноармійську;

- як відбуватиметься процес спостереження за виборами 29 листопада в Маріуполі та Красноармійську громадськими спостерігачами Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА;

- які інші громадські ініціативи зі спостереження пильнуватимуть виборчий процес у Маріуполі та Красноармійську.

Захід відбудеться 27 листопада об 11:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 13, готель «Спартак», конференц зала. Попередня реєстрація відбувається за електронною поштою doo.cvu@gmail.com з поміткою в темі листа «Прес-конференція_27листопада». Додаткова інформація за телефоном +38 066 270 17 13 (Катерина Жемчужникова).

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, суб'єктів виборчого долучитись до обговорення.

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.