Гарячі точки вступної кампанії-2012

 

Цьогорічна вступна кампанія добігає кінця, вже 11 серпня будуть оприлюднені накази про зарахування абітурієнтів на бюджет. Як проходила вступна кампанія в Донецьку? З якими підводними каменями стикалися вступники? Чи були виявлені порушення Умов вступу? На ці та інші питання Ви зможете дізнатися відповідь 14  серпня  о 13:00 на прес-конференції «Гарячі точки вступної кампанії до ВНЗ в 2012 році».

 

На заході будуть представлені результати громадського спостереження за перебігом вступу абітурієнтів до ВНЗ Донецька в 2012 році та оприлюднені рекомендації щодо вдосконалення процедур вступної кампанії на наступний рік. До участі також запрошені представники ВНЗ, які дадуть оцінку цьогорічного перебігу вступної кампанії. Запрошуємо представників засобів масової інформації, абітурієнтів та зацікавлені громадські організації.

 

Прес-конференцію організовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА в рамках національної кампанії спостереження за вступною кампанією до ВНЗ в 2012 році . 

 

Захід відбудеться 14 серпня з 13:00 до 14:00 за адресою: м. Донецьк, бул. Пушкіна, 4, конференц-зала готелю «Park Inn by Radisson» (колишній готель «Київ»).

 

Просимо підтвердити свою участь до 13 серпня 2012 року за телефоном +380957665277 або електронною поштою  doo.cvu@gmail.com  

Контактна особа: Анастасія Прокопенко

 

* * *

Громадське спостереження за вступною кампанією до ВНЗ у 2012 році відбувається за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».