Громадські спостерігачі обговорять з правоохоронцями розслідування подій, які призвели до зриву голосування 25 жовтня

25 листопада (у середу) напередодні місцевих виборів у Маріуполі відбудеться круглий стіл до участі в якому запрошуються представники правоохоронних органів, громадських організацій, засобів масової інформації, кандидатів. Ініціатором проведення заходу виступила Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України», яка проводить громадське спостереження за місцевими виборами в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

З боку правоохоронців на заходы буде присутній начальник Маріупольського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області полковник поліції Микола Побойний. Модератор - аналітик ДОО ВГО КВУ Роман Кисленко.

Круглий стіл «Розслідування поліцією подій, які призвели до зриву голосування 25 жовтня» відбудеться 25 листопада об 11:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 13, готель «Спартак»).

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, суб'єктів виборчого долучитись до обговорення.

Попередня реєстрація відбувається за електронною поштою doo.cvu@gmail.com з поміткою в темі листа «Круглий стіл_25 листопада». Додаткова інформація за телефоном +38 066 270 17 13.

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.