Громадські спостерігачі з правоохоронцями обговорять ситуацію напередодні другого туру виборів

12 листопада (у четвер) у Краматорську відбудеться круглий стіл з представниками правоохоронних органів Донецької області. Ініціатором проведення стала Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України», яка проводить громадське спостереження за місцевими виборами в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

В рамках круглого столу громадські спостерігачі планують обговорити з правоохоронцями ситуацію напередодні другого туру виборів міського голови Краматорська, а також питання комунікації між громадськістю, правоохоронними органами та суб’єктами виборчого процесу в день виборців 15 листопада. Крім того, спостерігачі розкажуть про результати свого спостереження, та нададуть приклади порушень виборчого законодавства, пов’язаних з незаконними формами ведення передвиборної агітації напередодні другого туру.

У заході візьмуть участь:

- спостерігач Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА Олександр Подолян;

- заступник начальника головного управління національнї поліції в Донецькій області Вадим Філашкін;

Модеруватиме круглий стіл аналітик Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Роман Кисленко.

Запрошуємо долучитися до обговорення представників міліції правоохоронних органів, кандидатів та представників політичних партій, які беруть участь у виборчому процесі, громадських активістів, спостерігачів та журналістів.

Захід відбудеться 12 листопада (у четвер) об 11:00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Вознесенського, 31. Попередня реєстрація відбувається за електронною поштою doo.cvu@gmail.com з поміткою в темі листа «Круглий стіл_Краматорськ». Додаткова інформація за телефоном +38 095 766 52 77 (Анастасія Прокопенко).

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.