Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать виготовляти соціальні мультфільми

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг  «Просування підходів основаних на правах людини через соціальну мультиплікацію». 

Якщо ви прагнете дізнатися про ефективні приклади соціальної мультиплікації та  можливості її використання в громадській діяльності,  оволодіти техніками виготовлення анімаційних фільмів та методами визначення актуальних тем для створення власних мультфільмів, запрошуємо вас взяти участь у тренінгу.

Також під час заходу громадські активісти дізнаються про те, як зробити мультфільм в домашніх умовах.

Захід відбудеться 29 березня (у середу) з 09:00 до 17:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://goo.gl/qdfKho  

Дедлайн подачі заявки 20:00 27 березня 2017 року. Результати відбору будуть повідомлені до 12:00 28 березня 2017 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) за наявності квитка до міста, в якому буде проведено тренінг та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали. Ноутбуки для участі у заході не потрібні.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.