Громадських активістів Донеччини запрошують на перше обговорення проекту Програми розвитку громадянського суспільства

У понеділок, 15 серпня, в Краматорську відбудуться перші обговорення проекту обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області.

Донецька обласна організація «Комітет виборців України», представники якої входять до Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства у Донецькій області, запрошує на перші публічні обговорення проекту обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області. Захід відбудеться за сприяння Донецької обласної державної адміністрації та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Як зазначила заступник голови Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, керівник напрямку «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Світлана Ткаченко: «Впродовж кількох місяців ми збирали пропозиції до проекту Програми в онлайн форматі. Усі бажаючі могли долучитися до створення цього документу. Також ми провели 10 інформаційних сесій в ряді міст області, аби розповісти про основну мету та завдання такої Програми в регіоні громадським активістам та заохотити їх долучатися до процесу розробки документу. Незабаром відбудуться обговорення проекту Програми. Таким чином, плануємо до 1 вересня закінчити роботу з проектом документу та на засіданні Координаційної ради на початку вересня затвердити його й передати на розгляд голові ОДА», - підкреслила вона.

Перші обговорення відбудуться 15 серпня (понеділок) о 15:00 у залі Краматорської міської ради, 4-й поверх.

До участі запрошуються представники громадських організацій та активісти регіону. Щоб потрапити на обговорення необхідно заповнити онлайн-форму до 15:00 13 серпня.

За наявності квитків в обидва боки, організатори відшкодовують вартість проїзду для учасників, які пройшли попередню реєстрацію через онлайн-форму.

 

Проект обласної цільової програми розвитку громадянського суспільства Донецької області та план дій до програми – у додатках.

 

З додатковими питаннями звертайтеся:

+38 099 922 05 06 (Юлія Житинська)