Інформаційні зустрічі «Пошук ресурсів для сталого розвитку громади»

Донецька обласна організація ВГО КВУ у співпраці з Донецькою обласною державною адміністрацією і Донецькою Торгівельно-промисловою палатою в рамках проекту «Покращення співпраці нових обраних депутатів і громадських активістів в Донецькій області: ресурси, можливості, примирення» що проводиться за підтримки Генерального Консула Федеративної республіки Німеччина в м. Донецьку, офіс Дніпро розпочинає проведення інформаційних зустрічей в територіальних громадах області. 

Мета проекту – підсилити роль новообраних органів місцевого самоврядування і представників громадськості в організації життя територіальних громад, навчити їх краще розуміти потреби населення та вести пошук можливостей та ресурсів необхідних для сталого розвитку.

До участі запрошуються спеціалісти і відповідальні працівники місцевого самоврядування,  які за посадовими обов’язками  мають займатися підготовкою інвестиційних проектів і програм соціально-економічного  розвитку  та  підтримкою підприємництва, представники депутатського корпусу,  громадські організації та місцеві активісти.

Графік проведення інформаційних зустрічей:
9.08 (9:00-12:00) – Покровськ (вул. Європейська, 22, читальна зала міської бібліотеки)
9.08 (14:00-17:00) – Мирноград (вул. Центральна, 9, зал засідань міської ради)
10.08 (09:00-12:00) – Добропілля (вул.. Фестивальна, 21 ліве крило ДК шахти Добропільсбка)
10.08 (14:00 – 16:00) – Костянтинівка ( б/р Космонавтів, 11 міська бібліотека)

Із додатковими питаннями, будь ласка, звертайтесь за телефоном 050 368 60 74 Анастасія Прокопенко.

Інформаційні зустрічі на Донеччині організовує Донецька обласна організація «Комітет виборців України» у співпраці з Донецькою обласною державною адміністрацією і Донецькою Торгово-промисловою палатою. Заходи відбудуться в рамках проекту «Покращення співпраці нових обраних депутатів і громадських активістів в Донецькій області: ресурси, можливості, примирення» що проводиться за підтримки Генерального Консульства Федеративної республіки Німеччина в м. Донецьку, офіс Дніпро.