Круглий стіл «Нова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області: виклики і загрози»

 

У понеділок 3 червня відбудеться круглий стіл "Нова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області: виклики і загрози". Він буде присвячений обговоренню перспектив розвитку громадянського суспільства в Донецькій області та зокрема проблем, що виникли навколо розробки та прийняття обласною владою «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області»  

8 травня 2013 р. сім громадських організацій Донецької області  звернулись до Голови обласної державної адміністрації Андрія Володимировича Шишацького з пропозицією щодо проведення громадських слухань з проблем проекту Обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства у Донецькій області на 2013-2015 роки. Зокрема у зверненні зазначалось, що проект Програми не враховує стратегічні пріоритети та завдання державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, діяльність зазначена у проекті Програми є хаотичною компіляцією вже існуючих заходів, у проекті не забезпечуються конкурсні механізми залучення інститутів громадянського суспільства до реалізації її заходів, отримання бюджетної підтримки, проект Програми був підготовлений Робочою групою Донецької облдержадміністрації у закритий та не публічний спосіб. Проте обласна влада відмовилась від публічного обговорення проекту програми, посилаючись на те, що обговорення відбулося у вигляді електронних консультацій з громадськістю на сайті обласної державної адміністрації.

До участі у обговоренні запрошуються представники громадських організацій та інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, регіональної влади, місцевого самоврядування та всіх небайдужих громадян, що опікуються питаннями розвитку громадянського суспільства.

Захід відбудеться 3 червня (в понеділок), початок  о 14.00 в приміщенні Донецького прес-клубу (вул. Дзержинського, 13, бізнес-центр "Скиф", конференц-зала на першому поверсі).

До участі у заході запрошені представники Донецької облдержадміністрації, депутати Донецької обласної ради, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства Донеччини, засобів масової інформації та підписанти відкритого листа до голови Донецької ОДА:

- Володимир Кіпень (Донецька обласна організація «Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу»);

Сергій Ткаченко (Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України);

- Світлана Закревська (Донецька міська громадська організація «Альянс»);

Сергій Бондаренко (Громадська організація «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «Діалог»)

Олександр Клюжев (Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України)

В’ячеслав Редько (Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підтримки прогресивних реформ»)

Олександр Букалов (Правозахисна організація «Донецький меморіал») 

Якщо Ви забажаєте виступити з доповіддю по проблемі круглого столу, теми виступів просимо направити до 16:00 02.06.2013 року за електронною адресою centerdialog@gmail.com з зазначенням  П.І.Б., посади та назви ІГС/органа влади/ЗМІ тощо, яку доповідач представляє. Регламент виступу – до 5 хвилин).

За додатковою інформацією щодо проведення заходу можна звертатись до Сергія Бондаренка за тел. 095 1068162, або на електронну пошту centerdialog@gmail.com