На Донеччині тривають інформаційні сесії щодо розвитку громадянського суспільства

Створена Координаційна рада сприяння розвитку громадянського суспільства планує до 1 вересня 2016 року підготувати проект Програми розвитку громадянського суспільства в області. Найголовнішими завданнями поставили проінформувати та залучити представників громадського суспільства до роботи над цим документом.

Одним з важливіших елементів інформування активістів у регіоні стануть інформаційні сесії. На них експерти розповідатимуть про переваги існування таких Програм розвитку громадянського суспільства в областях. Також вони поділяться досвідом написання подібних документів.

Інформаційні сесії відбудуться:

22 червня о 13:00 в м.Покровськ (Красноарміськ), пл. Шибанкова, 11, мала зала міської ради

23 червня о 10:00 в м.Курахове, вул. Пушкіна, 6, Курахівський професійний ліцей

Впродовж червня та липня відбудеться загалом 10 інформаційних сесій в різних містах Донеччини. Їх проводитимуть експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України» за сприяння Донецької обласної адміністрації та фінансової підтримки Програми розвитку ООН. Інформаційні сесії вже відбулись у Костянтинівці, Дружківці, Бахмуті та Добропіллі.

Надати свої пропозиції до Стратегії розвитку громадянського суспільства Донеччини також можна за посиланням www.bit.ly/Donhromsusp до 17 липня 2016 року. 

Нагадаємо, 26 лютого 2016 року вийшов Указ Президента України №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», який набрав чинності 2 березня 2016 року. В Указі очільник держави запропонував Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. На основі цього документу кожна область має запропонувати Комплексну програму розвитку громадянського суспільства. 27 квітня в Клубі Кабінету Міністрів у Києві відбулось Громадське обговорення пропозицій до плану заходів на 2016 рік щодо реалізації Національної Стратегії Сприяння Розвитку громадянського суспільства України. Тепер обговорення розпочалося в регіонах.