ОСКАРЖЕННЯ ПОРУШЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

Експерти Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) спільно з Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» проводять серію семінарів для юристів штабів та представників політичних партій, кандидатів в одномандатних виборчих округах з наступних питань:

• Ключові положення та особливості законодавства про вибори;
• Оскарження виборчого законодавства до виборчих комісій та суду;
• Практикум зі складання скарг до виборчих комісій та позовних заяв до суду у зв’язку з оскарженням порушень виборчого законодавства;
• Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про вибори. Практикум зі складання протоколів про адміністративні правопорушення.

В ході семінару досліджуватимуться проблемні ситуації, що можуть виникати в процесі організації та проведення виборів та шляхи реагування на них через механізми судового та позасудового оскарження, притягнення осіб, які вчинили порушення, до адміністративної відповідальності. Учасникам семінару буде надано роздаткові матеріали, які, серед іншого, включатимуть бланки позовних заяв, скарг та протоколів про адміністративні правопорушення, зразки їх заповнення тощо.

 Семінар відбудеться 6 вересня 2012 року у конференц-залі готелю «Рамада» (м. Донецьк, бул. Шевченко 20). Початок о 9:30

Учасники будуть забезпечені матеріалами та харчуванням під час семінару. Транспортні витрати та проживання відшкодовуватимуться не будуть. Кількість учасників обмежена.
 Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою участь не пізніше 12 години 5 вересня. Контактна особа – менеджер із зв’язків з громадськістю ДОО ВГО «Комітет виборців України Анастасія Прокопенко (095 766 52 77; doo.cvu@gmail.com

Теги: