Підсумки проведення ЗНО-2016: оцінка громадських спостерігачів

У середу 6 липня Донецька обласна організація «Комітет виборців України» спільно з Громадянською мережею ОПОРА запрошують журналістів на прес-конференцію «Підсумки проведення ЗНО-2016: оцінка громадських спостерігачів». Захід присвячений підсумкам громадського спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в Донецькій області.

Під час прес-конференції регіональний координатор громадського спостереження розповість про особливості оцінювання у 2016 році та про основні тенденції, зафіксовані громадськими спостерігачами в Донецькій області. Зокрема, мова йтиме про дотримання процедури ЗНО персоналом та учасниками оцінювання, проведення так званих «технологічних перерв» та застосування металошукачів на пунктах тестування. До участі у прес-конференції також запрошено Директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Володимира Власова.

Крім того, на заході буде оприлюднено результати соціологічного опитування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Воно відбулося  5 травня 2016 року і проводилось  Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа ОПОРА» спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Проекту USAID Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню.  При проведенні опитування використовувалася методика екзит-полу (опитування  на виході з пунктів проведенні ЗНО). Загалом було опитано 2086 учасників у 80 пунктах тестування за вибіркою, що репрезентує  регіональний склад учасників ЗНО.

Прес-конференція відбудеться 6 липня (середа) об 11:00 в Антикризовому медіа центрі  (м.Краматорськ, вул.Героїв України, 31).

 

Довідково:

Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).

 

Детальніше:

Анастасія Прокопенко, координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО в Донецькій області, +380957665277