Презентація дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів Донецької області»

14 липня 2016 року о 13:30 у прес-центрі ІА «УНІАН» (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація результатів соціологічного дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів підконтрольної та непідконтрольної Україні територій Донецької області».

Організатор – аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас» (частина команди Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України).

- Яка частина жителів непідконтрольної території Донецької області боїться повернення контролю України?

- Наскільки у жителів підконтрольної території Донецької області погіршилось відчуття безпеки та впевненості у завтрашньому дні за останній рік?

- Наскільки жителі непідконтрольної території Донецької області відчувають себе громадянами України?

Відповіді на ці та інші запитання можна буде отримати на презентації результатів соціологічного дослідження, яке проводилось серед жителів підконтрольної та непідконтрольної Україні територій Донецької області на замовлення аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» українським офісом міжнародного дослідницького агентства IFAK Institut з 30 травня по 13 червня 2016 року.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Дмитро Ткаченко - керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас»

- Єлизавета Рехтман – аналітик аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас»  та Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України»

- Сергій Говоруха – генеральний директор українського офісу міжнародного дослідницького агентства IFAK Institut 

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

Телефон для довідок: +38 068 669 70 12 (Єлизавета Рехтман)

Соціологічне дослідження було проведено аналітичним центром «Фабрика думки «Донбас» за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) та Міжнародного фонду «Відродження».