Презентація коміксів про сучасних українських супергероїв «Охоронці країни»

24 січня об 11:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» (м. Київ,  вул. Б. Хмельницького, 8/16, Зала 2 ) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація коміксів про сучасних українських супергероїв «Охоронці країни»

Організатор – аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас». Прес-конференція проходитиме за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Як виглядають сучасні Кий, Щек, Хорив і Либідь? І як створюється народне мистецтво в умовах гібридної війни з Росією? Нетипові відповіді на ці та інші запитання дасть розробник графічної новели «Охоронці країни» волонтер Леонід Краснопольский у ході прес-конференції. 

У заході візьмуть участь:

- Леонід Краснопольський, волонтер, дизайнер, ідеолог та продюсер коміксів «Охоронці країни»

- Дмитро Ткаченко, радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас»

- Артем Біденко, заступник Міністра інформаційної політики України 

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

Телефон для довідок: +38 068 669 70 12 (Єлизавета Рехтман)

Довідково:

Проект зі створення графічної новели «Охоронці країни» був розроблений ініціативною групою волонтерів Леоніда Краснопольського та Ігоря Рогового. Художник та сценарій – Asta “Ateralba” Legios. У розробці образів героїв активну участь беруть користувачі Facebook і Twitter.

«Фабрика думки Донбас» є незалежним аналітичним центром, який займається розробкою та проведенням аналітичних досліджень, а також реалізацією проектів із сприяння інформаційній деокупації, реінтеграції та розвитку Донбасу у сферах комунікації, миротворення, демократії, культури та урбаністики. «Фабрика думки Донбас» є частиною Громадського холдингу «Група Впливу».