Презентація телевізійної передачі «Нові герої Донбасу»

8 грудня 2016 року об 11:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» (м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 8/16 ) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація телевізійної передачі «Нові герої Донбасу».

Організатор – аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас». Прес-конференція проходитиме за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Яким є обличчя Українського Донбасу? І кого можна вважати його сучасними героями? Зовсім скоро на телеекрани вийде телевізійна передача «Нові герої Донбасу» про вихідців з Донеччини та Луганщини, кожен з яких щоденно здійснює важливі, але поки що маловідомі подвиги.

На прес-конференції можна буде побачити нових героїв Донбасу і дізнатися більше про проект, який був розроблений «Фабрикою думки «Донбас» і знятий Ars Magna Production.

У прес-конференції візьмуть участь:

Дмитро Ткаченко – радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас»

Еміне Джапарова – перший заступник Міністра інформаційної політики України

Наталя Федорченко – режисер, генеральний продюсер Ars Magna Production

Герої телевізійної передачі – Володимир Шилов, Євген Шибалов, Віталій Овчаренко, Леонід Краснопольський, Олександр Горбатко.  

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

Телефон для довідок: +38 068 669 70 12 (Єлизавета Рехтман)

 

Довідково:

«Фабрика думки Донбас» є незалежним аналітичним центром, який займається розробкою та проведенням аналітичних досліджень, а також реалізацією проектів із сприяння інформаційній деокупації, реінтеграції та розвитку Донбасу у сферах комунікації, миротворення, демократії, культури та урбаністики. «Фабрика думки Донбас» є частиною ГО «Громадський холдинг «Група Впливу».

Телевізійна передача «Нові герої Донбасу» була знята за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) у рамках реалізації «Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції та деокупації Донбасу».

Проект створено аналітичним центром «Фабрика думки «Донбас» та Донецькою обласною організацією «Комітет виборців України», які обидві тепер є частиною Громадського холдингу «Група Впливу».