Презентації навчальної програми «Успішні локальні громади» у Краматорську та Сєвєродонецьку

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують на презентацію програми «Успішні локальні громади» для представників Донецької, Луганської, Житомирської, Хмельницької та Запорізької областей.

Програма «Успішні локальні громади» ставить собі за мету розвиток спроможності місцевих громад і акцентує увагу на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також як використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді.

Презентації відбудуться:

16-го березня 2017 року о 13 год., у м. Краматорськ, за адресою: вул. Марата, 1 (приміщення Антикризового медіа центру)

17-го березня 2017 року о 10 год. у м. Сєвєродонецьк, за адресою: пр. Центральний, 54 (приміщення Кризового медіа центру)

Під час презентації, партнери проекту представлять:

можливості, які створює програма для представників органів місцевого самоврядування територіальних громад та представників громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї територіальної громади у Донецькій та Луганській областях;

- правила та критерії відбору учасників;

- результати роботи партнерів проекту з громадами впродовж 2015-2016 рр.;

- кращі практики роботи з локальними громадами у Польщі та в Україні;

- організатори анонсують теми навчальних модулів та представлять експертів, які працюватимуть з учасниками проекту впродовж реалізації програми.

До участі у презентації запрошуємо зокрема представників громад зацікавлених в участі у проекті, журналістів, представників ГО, представників місцевого самоврядування та органів місцевої влади зацікавлених тематикою проекту.

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням, або у прикріпленому файлі під цим анонсом. Набір учасників відкритий до 5 квітня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Анастасії Прокопенко, tochkadostupugo@gmail.com,  тел. 095-766-52-77

Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.