У Краматорську відбудеться публічне підписання угоди про співпрацю в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу»

Громадські організації Донеччини та Луганщини публічно підпишуть угоду про співпрацю в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу». 

Учасниками заходу будуть представники Західноукраїнського ресурсного центру, 7 партнерських організацій з Донецької та Луганської областей, представники державної та місцевої влади, координатор проектів представництва ЄС в Україні, журналісти, представники громадськості.

Публічне підписання угоди відбудеться 4 жовтня о 13:30 за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а (3-й поверх).

 

Довідка:

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС. Тривалість проекту: липень 2016 року – червень 2018 року. Мета проекту – посилення ролі громадянського суспільства у сприянні проведення демократичних реформ на території Донецької та Луганської областей через розвиток та зміцнення організаційного потенціалу  7 місцевих громадських організацій у Донецькій та Луганській областях, створення Ресурсних центрів підтримки громадських ініціатив на базі цільових НУО, а також створення Коаліції «Громадський пояс Донбасу», що повинна стати рушійною силою впровадження демократичних реформ та у регіоні.

До підписання угоди про співпрацю в рамках проекту запрошено: 

• ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада», Старобільськ;

• ГО «Асоціація «Відродження та розвиток», Бахмут;

• ГО «Агентство підтримки місцевих ініціатив», Маріуполь;

• ГО «Нова Дружківка», Дружківка;

• ГО «Донецька обласна організація «Комітет виборців України», Краматорськ;

• ГО «Наша громада», Кремінна;

• Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», Сєвєродонецьк