Як зробити територіальні громади спроможними? Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України

Фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева та Громадські ініціативи України запрошують до розмови про те, як зробити територіальні громади спроможними. Під час заходу буде презентовано збірку успішних практик місцевих громад Польщі та України «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України». Серед історій успіху також будуть представлені приклади реалізації проектів з конкурсів малих грантів, які організовувала на Донеччині Донецька обласна організація «Комітет виборців України», що є частиною Громадського холдингу «Група Впливу».

Учасники та учасниці:

• Артур Ґроссман, керівник Київського офісу Фонду міжнародної солідарності

• Андрій Нечипорук, Товариство Лева, координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

• Тетяна Дурнєва, Громадський холдинг «Група Впливу», консультантка проекту;

• Наталя Чермошенцева, громадська організація «Громадський центр «Нова генерація», консультантка проекту.

Прес-конференція відбудеться 24 січня (вівторок) об 11:30 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, прес-центр агентства УНІАН.

До участі в заході запрошені громадські діячі, представники місцевого самоврядування, тренери. експерти та практики з децентралізації. 

Під час заходу можна буде:

- ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;

- дізнатись які саме проекти та чому стали переможцями конкурсу від Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»;

- довідатися про досвід учасників та тренерів програми;

- отримати друкований або електронний варіанти збірки.

Довідка:

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком стають можливі великі перетворення в громадах.

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів, демонструють застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).

Контакти: Наталя Чермошенцева, 050-947-48-11 n.chermoshentseva@gmail.com