Запрошуємо громадських активістів навчитися враховувати права людини в діяльності організації

Хочете більше знати про підхід, заснований на правах людини? Реєструйтеся для участі у тренінгу для громадських активістів, представниць та представників організацій громадянського суспільства.

Громадський холдинг «Група Впливу» оголошує набір на триденний тренінг «Підхід, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства». Захід відбуватиметься з 28 лютого до 2 березня у м. Святогірськ Донецької області.

Для участі необхідно до 15 лютого 2017 року включно заповнити онлайн-анкету. Про результати відбору всі заявники будуть поінформовані. Детальна інформація про місце проведення тренінгу та його програму буде надана відібраним учасникам додатково. 

Метою заходу є підвищення спроможності  організацій громадянського суспільства із застосування принципів, що базуються на правах людини, у власній діяльності.

Тренінг проводиться для представників та представниць регіональних організацій громадянського суспільства. Відбір до участі у тренінгу відбуватиметься на конкурсній основі. Важливу роль при виборі учасників та учасниць відіграє мотивація до використання даного підходу у власній громадській діяльності та діяльності всієї організації.

Підхід, заснований на правах людини, став одним з керівних підходів у діяльності міжнародних організацій і агенцій розвитку. Організація Об'єднаних Націй та її установи почали впроваджувати принципи ППЛ в усі свої програми задля сприяння сталому соціальному розвитку.

У майбутньому проекті з підтримки громадянського суспільства ПРООН підтримуватиме конкретні ініціативи, запропоновані громадськими організаціями для вдосконалення їх політики і практики і приведення їх у відповідність до принципів ППЛ.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд, проживання та харчування, а також надають необхідні навчальні матеріали.

Тренінг став можливим за сприяння ПРООН у рамках проекту «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Більше інформації можна отримати від: Вікторії Золотухіної zolotukhinavictory@gmail.com та Ольги Мартиновської olga.martynovska@gmail.com