Анонси

12 Серпень, 2017 - 09:00 Тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади»

Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» у Полтаві та Львові

Нові можливості для львівських і полтавських громадських організацій та ініціатив! 

Ми розглянемо наступні питання: Що таке адвокація? Як це працює в Україні й хто може стати «адвокатом добрих справ» у не завжди сприятливих вітчизняних умовах? І як нарешті досягнути своєї мети при цьому?

Учасники попрактикують та отримають знання про: 

- основні етапи адвокаційної кампанії,

- визначення актуальних потреб ВПО,

15 Липень, 2017 - 10:00 Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» (15-16 липня Запоріжжя, 20-21 липня Харків)

Оголошується набір на дводенні тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади», які відбудуться 15-16 липня у Запоріжжі, й 20-21 липня у Харкові.

Запрошуються громадські активісти, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у містах Запоріжжя й Харків, а також – в межах цих областей.

11 Липень, 2017 - 11:00 Запрошуємо на публічні обговорення «Законопроект 6240 – шлях до забезпечення виборчих прав переселенців та трудових мігрантів»

У липні в 7 містах відбудвідбудеться публічні обговорення «Законопроект 6240 – шлях до забезпечення виборчих прав переселенців та трудових мігрантів».

8 Червень, 2017 - 09:30 8 червня відбудеться тренінг "Політики та процедури в діяльності НУО" перенесено на червень

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг  «Політики та процедури в діяльності НУО».

 

5 Квітень, 2017 - 08:00 Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади»

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів.

До участі в тренінгах запрошуються: 

29 Березень, 2017 - 09:00 Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать виготовляти соціальні мультфільми

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг  «Просування підходів основаних на правах людини через соціальну мультиплікацію». 

Якщо ви прагнете дізнатися про ефективні приклади соціальної мультиплікації та  можливості її використання в громадській діяльності,  оволодіти техніками виготовлення анімаційних фільмів та методами визначення актуальних тем для створення власних мультфільмів, запрошуємо вас взяти участь у тренінгу.

27 Березень, 2017 - 10:30 Громадські організації розпочинають інформаційну кампанію на підтримку законопроекту щодо виборчих прав переселенців та «трудових мігрантів»

Наразі у Верховній Раді відбувається збір підписів для реєстрації законопроекту щодо захисту виборчих прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та так званих «трудових мігрантів». Законодавчі зміни були розроблені та запропоновані народним депутатам експертами громадських організацій, які займаються питаннями реформування виборчого законодавства, а також тими, що опікуються правами ВПО.

Сторінки