Анонси

13 Березень, 2018 - 14:00 Прес-конференція "#12 днів вистачить"

13 березня о 14-00 в прес-центрі інформаційного агентства Главком (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція "#12 днів вистачить".

Організатори розкажуть про флешмоб "#12 днів вистачить" та акцію"Невидимі виборці", що відбудеться 19 березня під Верховною Радою перед засіданням Погоджувальної Ради. Мета цих заходів - привернути увагу громадськості й політиків до відсутності права голосу у внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та трудових мігрантів на місцевих виборах.

17 жовтня, 2017 - 19:00 Презентація «Організаційний розвиток ОГС – запорука успіху»

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошує на презентацію нових можливостей для розвитку НУО

Презентація «Організаційний розвиток ОГС – запорука успіху»

В рамках заходу відбудуться презентації:

- проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»;

- посібника «Про організаційний розвиток простою мовою»;

- діяльності Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ»;

2 жовтня, 2017 - 09:00 «Адвокація та співпраця з органами влади»

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» оголошує конкурс на участь у тренінгу «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Черкасах 2-3 жовтня 2017 р. 

 

Запрошуються представники НУО та активісти з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Полтавської областей, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переселених осіб (ВПО) та інших груп громадян, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Дедлайн для заявок - 21 вересня 2017 р.

 

Учасники тренінгу отримають знання:

23 Вересень, 2017 - 10:00 Тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади» Одеса, 23-24 вересня

Громадська організація «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошує на дводенний тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Одесі 23-24 вересня 2017 р.

Якщо ви є представником громадської організації чи ініціативним активістом, якому не байдуже майбутнє країни;

Якщо ви займаєтеся захистом прав й вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення;

Якщо ви мешкаєте та працюєте на території Одеської, Миколаївської, Херсонської чи Запорізької області – цей тренінг для вас!

12 Серпень, 2017 - 09:00 Тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади»

Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» у Полтаві та Львові

Нові можливості для львівських і полтавських громадських організацій та ініціатив! 

Ми розглянемо наступні питання: Що таке адвокація? Як це працює в Україні й хто може стати «адвокатом добрих справ» у не завжди сприятливих вітчизняних умовах? І як нарешті досягнути своєї мети при цьому?

Учасники попрактикують та отримають знання про: 

- основні етапи адвокаційної кампанії,

- визначення актуальних потреб ВПО,

15 Липень, 2017 - 10:00 Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади» (15-16 липня Запоріжжя, 20-21 липня Харків)

Оголошується набір на дводенні тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади», які відбудуться 15-16 липня у Запоріжжі, й 20-21 липня у Харкові.

Запрошуються громадські активісти, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у містах Запоріжжя й Харків, а також – в межах цих областей.

11 Липень, 2017 - 11:00 Запрошуємо на публічні обговорення «Законопроект 6240 – шлях до забезпечення виборчих прав переселенців та трудових мігрантів»

У липні в 7 містах відбудвідбудеться публічні обговорення «Законопроект 6240 – шлях до забезпечення виборчих прав переселенців та трудових мігрантів».

Сторінки