Краматорська ТВК нарешті підписала підсумковий протокол

Краматорська ТВК встановила підсумки голосування. Про це повідомляє спостерігач Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА Олександр Подолян.

Сьогодні, 19 листопада, у другій половині дня Краматорська міська ТВК нарешті підписала підсумковий протокол другого туру виборів на посаду міського голови. За кандидата Максима Єфімова проголосувало 28 686 виборців, що становить 47,38%. А за кандидата Андрія Панкова – 31 858 виборців, що становить 52,62%.

Фактично, результати були відомі вже вчора, 18 листопада, близько 6:00. Проте, члени комісії розійшлись відсипатися так і не підписавши підсумковий протокол. Сьогодні впродовж дня були зібрані підписі усіх членів Краматорської міської ТВК.

Нагадаємо, 15 листопада по завершенню голосування та підрахунку голосів на ДВК, під час безперервного засідання ТВК на годину зникла половина членів комісії. У процесі засідання ТВК прийняла рішення відправити на повторний перерахунок голосів 20 дільничних виборчих комісій, три з яких – неумотивовано. По завершенні прийому виборчої документації ТВК оголосила перерву в неперервному засіданні до ранку 17 листопада. Після поновлення засідання розпочалась процедура повторного перерахунку голосів з 20 ДВК, яка тривала до 6:00 18 листопада.

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.