Радником міністра з питань інформаційної реінтеграції Донбасу став Дмитро Ткаченко

Міністр інформаційної політики України призначив радника з питань інформаційної реінтеграції Донбасу. Ним став керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» (частина команди Донецького КВУ) Дмитро Ткаченко. Його ключовим завданням є розробка та реалізація Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції Донбасу.

10 листопада 2016 року у Будинку Уряду відбувся брифінг представників Міністерства інформаційної політики України щодо реалізації проектів інформаційної реінтеграції.

У ході брифінгу Міністр інформаційної політики України Юрій Стець оголосив про створення посади радника міністра з інформаційної реінтеграції Донбасу, а також про призначення Дмитра Ткаченка, керівника аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас», на дану посаду.

«Не так давно ми познайомилися з Дмитром. Він багато робить, щоб повернути Донбас…І сьогодні ми хочемо презентувати посаду нового радника міністра», - зазначив заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко.

Дмитро Ткаченко розповів, що над створенням Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції Донбасу команда аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» працює з січня 2016 року. Основою стратегії є соціологічне дослідження особливостей свідомості та ідентичності жителів підконтрольної та непідконтрольної територій Донецької області. «Ми маємо зрозуміти, що ми до кінця не розуміємо Донбас. Наше дослідження відкрило нам очі на цю проблематику. Українська держава має говорити з жителями непідконтрольних територій, щоб знижувати рівень їхньої недовіри до України та страху перед поверненням», - зазначив Ткаченко.

Реалізація Комунікаційної стратегії для Донбасу дасть можливість підвищити лояльність до України серед жителів підконтрольної та непідконтрольної частин Донбасу, а також сприятиме зміцненню почуття спільності між жителями непідконтрольних територій та України.

Стратегія буде представлена Кабінету Міністрів України до кінця 2016 року.

 

Довідково:

«Фабрика думки Донбас» є незалежним аналітичним центром, який займається розробкою та проведенням аналітичних досліджень, а також реалізацією проектів для сприяння інформаційної деокупації, реінтеграції та розвитку Донбасу у сферах комунікації, миротворення, демократії, культури та урбаністики.

У 2016 році аналітичний центр запустив онлайн-ресурс «Інформаційна карта Донецької області», а також провів соціологічне дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів підконтрольної та непідконтрольної територій Донецької області». Наразі команда «Фабрики думки Донбас» займається розробкою Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції Донецької області. Проекти аналітичного центру реалізуються за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) та Міжнародного фонду «Відродження».

«Фабрика думки Донбас» є частиною команди Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/thinktankdonbas/

За додатковою інформацією звертайтесь: +38 068 669 70 12 (Єлизавета Рехтман)