У Краматорську обговорили стратегію інформаційної реінтеграції окремих територій на Сході України

У заході взяли участь представники регіональних ЗМІ, громадськості та Донецької облдержадміністрації.

Документ, розроблений Міністерством інформаційної політики на основі дослідження, проведеного нашими партнерами Фабрика думки "Донбас". Представив його радник міністра Dmytro Tkachenko.

«Дуже важливо, аби ті люди, які мешкають на відчужених територіях, розуміли, що вони є невід’ємною частиною України. Але ситуація загострюється тим, що ці люди перебувають у агресивному антиукраїнському інформаційному полі. А наші медіа не покривають навіть певні частини підконтрольних міст, - зазначив Ткаченко. - Позиція Міністерства однозначна - ці території є невід'ємною частиною України, тому процес реінтеграції жителів цих територій, українських громадян, має відбуватись на рівні їх переконань та ставлення до України. Стратегія і є «дорожньою картою» цього процесу».

В якості реалыіації стратегії на комунікаційному (змістовному) рівні було запропоновано створювати соціальні теле- та радіопередачі, короткі ролики про героїв АТО, про волонтерів, медиків, які будуть правдиво розповідати про ситуацію на сході України. Також, на думку учасників обговорення, позитивний результат матимуть якісно виконані плакати та білборди про переваги життя в єдиній Україні.

Додатки: