Партнеры

Організація підтримує перехід від конфлікту до стійкого миру, підвищує спроможність народу, щоб забезпечити стабільне і ефективне управління, зміцнює місцеві общинні організації.

Офіційний сайт: http://www.developmenttransformations.com

Компанія «Майкрософт Україна» — компанія, довкола якої розвивається екосистема, що стимулює розвиток галузі IT, національної економіки та суспільства в цілому. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність, і тому постійно працюємо над удосконаленням своєї діяльності в сфері корпоративно-соціальної відповідальності та створенням нових можливостей для жителів України шляхом інвестування в освіту, домоги місцевим громадам, розширення доступу населення до сучасних технологій та підтримки інноваційних галузей економіки.

Програма Матра (трансформації суспільства), започаткована Міністерством закордонних справ Нідерландів в 1994 році, спрямована на підтримку перехідних процесів в країнах центральної та східної Європи, в тому числі, і в Україні, та побудови плюралістичного, демократичного та конституційного суспільства.Програма Матра КАП (малих проектів за підтримки посольства) спрямована на підтримку невеликих за обсягом місцевих ініціатив, що дає можливість зробити позитивний внесок у реформування суспільства на місцевому рівні

лідер у боротьбі за скорочення вживання тютюну і зменшення руйнівних наслідків куріння для здоров'я та економіки в усьому світі.

Офіційний сайт: http://www.tobaccofreekids.org/

Головною метою Проекту «У-Медіа» (надалі - Проект) є сприяння розвитку вільного, динамічного та професійного сектору засобів масової інформації України, що забезпечує широкий спектр корисних новин та інформації, виступає в ролі незалежного спостерігача за дотриманням суспільних інтересів та захищає свободу слова. Проект має чотири основних мети:

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

 

Фонд Східна Європа (ФСЄ)— міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.

Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами.

Сприяння розвитку ОГС; Сприяння розвитку місцевих ініціатив (громадян, ОГС, ОМС, ОСН, ОСББ).

Телефон :        +38062-337-63-16E-mail :        Foundation.L.I.D@gmail.com

це п’ятирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc. в Україні.

Цель Фонда им. Стефана Батория - построение гражданского общества, такого общества, члены которого сознают свои права и обязанности, участвуют в принятии решений как на уровне конкретного государства, так и на международной арене.

Фонд осуществляет свою деятельность в трех направлениях:

Сторінки