Проекти

Щороку аналітики різних громадських організацій проводять дослідження Індексу демократичного розвитку областей України. Для проведення дослідження та аналізу результатів по Донецькій області залучаються аналітики наших громадських організацій.

ГО «Точка доступу» надає можливості для розвитку менш досвідченим неурядовим організаціям Донеччини та Луганщини. Стаючи буквально точкою доступу, як до ресурсів, так і знань.

Громадський холдинг «Група Впливу» - об'єднання громадських організацій, в яких члени славнозвісного Донецького КВУ змінюють світ на краще. У нас багато напрямків роботи, великий потенціал, безліч нових ідей і талановита незмінна команда. Об'єднуючи зусилля ми стаємо потужнішими.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. У Донецькій області, в рамках цієї кампанії спостереження, працює Донецька обласна організація «Комітет виборців України» як частина команди Громадського холдингу «Група впливу».

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС. Діяльність в межах проекту триває з липня 2016 року до червеня 2018 року.

Ресурсний центр допомоги вимушеним переселенцям (РЦ) - коаліція громадських організацій по всій території України, які займаються різноманітними видами допомоги вимушеним переселенцям. Проект РЦ реалізується за підтримки проекту Програми Розвитку ООН «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини». Щороку проект координує одна з організацій-учасників. Третій рік роботи РЦ адмініструє Донецька обласна організація «Комітет виборців України». Сайт РЦ: https://pereselennya.org

Національний музей народної архітектури та побуту України під відкритим небом у Пироговому має чудову експозицію “Соціалістичне село”. Там представлені будинки XX століття з усіх областей України. Від Донецької області в якості експонату виставлений будинок села Ольховчик. Село увійшло до складу міста Шахтарськ на сході Донецької області, а з квітня 2014 року ця територія перебуває під окупацією. За кожною хатою в музеї традиційно доглядає земляцтво регіону. Проте, вже тривалий час Донецька хата занепадала, а подвір’я заростало бур’яном.

Експерти аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» створюють продукти, які дозволяють визначити які меседжі доносити мешканцям Донбасу, чим між собою відрізняється ця аудиторія, через які канали інформації треба розмовляти з кожним мешканцем, тощо. Уся ця робота сприятиме реінтеграції Донбасу в загальноукраїнський контекст.

26 лютого 2016 року вийшов Указ Президента України №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», в якому очільник держави представив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. На основі цього документу кожна область має запропонувати Комплексну програму розвитку громадянського суспільства. 

Спостереження за перебігом ЗНО в Донецькій області

Сторінки