Стратегії розвитку об'єднаних громад на Донеччині

Експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України» виступили консультантами для активних громадян об'єднаних територіальних громад Донеччини в створенні стратегічного плану розвитку цих громад. Пропонуємо для ознайомлення брошури, до яких увійшли напрацювання робочих груп з визначення стратегії власного розвитку трьома об'єднаними територіальними громадами - Слов’янською та Миколаївською міськими і Андріївською сільською Слов’янського району Донецької області. Представлені в документах думки будуть публічно обговоренні з широким колом громадськості.

Консультантами в питаннях написання таких документів виступили експерти Донецької обласної організації «Комітету виборців України» Валерій Кочуєв та Володимир Проскурнін. «Ми сподіваємося на активну участь громадян в обговоренні цих планів та їх безпосередню участь в реалізації задуманого. Впевнені, що на цій основі процес становлення і розвитку вищезгаданих громад буде проходити більш цілеспрямовано та ефективно», - зазначив керівник напрямку «Розвиток місцевого самоврядування» ДОО КВУ Валерій Кочуєв.

Стратегічний план розвитку Андріївської сільської ОТГ Слов'янського району:

Стратегічний план розвитку Миколаївської міської ОТГ:

Стратегічний план розвитку Слов'янської міської ОТГ:

Співпраця експертів з громадами відбувається в рамках проекту «Підтримка громадської кампанії по формуванню об’єднаних територіальних громад Донецької області». Підтримка Донецької області стала можливою в рамках проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Він реалізується Інститутом громадянського суспільства у співпраці з Фондом Східна Європа.