«Точка доступу»

ГО «Точка доступу» надає можливості для розвитку менш досвідченим неурядовим організаціям Донеччини та Луганщини. Стаючи буквально точкою доступу, як до ресурсів, так і знань.

Проект «Громадський пояс Донбасу» реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС. Діяльність в межах проекту триває з липня 2016 року до червеня 2018 року.

26 лютого 2016 року вийшов Указ Президента України №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», в якому очільник держави представив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. На основі цього документу кожна область має запропонувати Комплексну програму розвитку громадянського суспільства. 

Організація навчає молоді громадські організації та проводить конкурси на отримання міні-грантів для втілення проектів ініціативними групами в регіоні

У 2007 році громадські організації та ініціативні групи громадян Донецької області взяли участь у конкурсі міні-грантів у межах проекту "Через розвиток організації - до розвитку суспільства!"

Subscribe to «Точка доступу»