На майбутнє впливаєш ти! Читай, дивись, вивчай, інформуй!

Ти небайдужий виборець? Помічаєш порушення виборчого законодавства? Дізнайся про те, як завдяки 4 крокам зафіксувати порушення так, щоб про це знала вся країна.

Крок-1: Фіксуй порушення на фото та відео у цифровому форматі.

Крок-2: Завантажуй Android-додаток «Місцеві вибори 2015» на сайті або через онлайн-мережу додатків «Google Play Store» у вашому пристрої.

Крок-3: Вивчай закон «Про місцеві вибори» та посібник спостерігача, зручний класифікатор виборчих порушень і знаходь відповіді на питання. Все це знайдеш у Android-додатку.

Крок-4: Надсилай інформацію про порушення на Мапу порушень, перейшовши за посиланням «Повідомити про порушення». Після верифікації інформації модератором інформація з’явиться на Мапі порушень.

На майбутнє впливаєш ти! Читай, дивись, вивчай, інформуй!

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.