Прес-конференція 15:00. Донецьке КВУ та ОПОРА на Донеччині

25 жовтня у Краматорську працює прес-центр Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА. У ньому представники ЗМІ та міжнародні спостерігачі можуть отримати оперативну, неупереджену, професійну та достовірну інформацію про перебіг виборчого процесу в день голосування.

Прес-центр відкритий за адресою: місто Краматорськ, пр. Миру, 9 (приміщення «Вільної Хати»).

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.